KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Gry zręcznościowe to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci. Proste zasady powodują, że nawet najmłodsi chętnie spróbują swoich sił. Pociągając w odpowiedni sposób za sznurki maluchy ćwiczą koncentrację i koordynację ruchową, a przy tym świetnie się bawią.

 

Zręcznościowa przeprawa przez ser

Zabawna gra zręcznościowa zagwarantuje wiele pozytywnych emocji, dzięki którym dziecko będzie chciało próbować jeszcze raz i jeszcze raz! Celem gry jest takie poprowadzenie myszki z kuleczką, aby trafić do jednego z oznaczonych kolorami otworów na górze planszy. Jeżeli kuleczka zgubi się po drodze, należy zabawę zacząć od początku! Gracz steruje myszką za pomocą dwóch sznurków, umieszczonych po obu stronach planszy.

Ze względu na małe elementy gra przeznaczona jest dla dzieci od 5 lat.

 

Zręcznościowa przeprawa przez ser (010-5670) TUTAJ

 

Recenzja na blogu Karolowamama.blogspot.pl

Zręcznościowa gra spodobała się synom blogerki, którzy chętnie testowali swoje umiejętności.

Gra uczy cierpliwości, zręczności i wspiera koordynacje wzrokowo ruchową. Gracz musi tez wykazać się nie lada sprytem, aby pomóc myszce przeprowadzić bezpiecznie kulkę. To też doskonała próba charakteru, jeśli się nie udaje próbujemy do skutku, aż wyjdzie. Mamy tu sporo pozytywnych emocji, nutkę rywalizacji - bo można przecież tworzyć zawody.

Zachęcamy do przeczytania całej recenzji na blogu:

⇒ Zręcznościowa przeprawa przez ser - EDUCARIUM

0
Udostępniono