KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Portal educarium.pl to miejsce stworzone z myślą o nauczycielach i rodzicach, którzy w poszukiwaniu inspiracji oraz informacji zawsze znajdą tu aktualne oraz wartościowe treści.

Na stronach portalu zamieszczamy artykuły związane nie tylko z propozycją zabaw edukacyjnych i scenariuszy lekcji (zarówno z wykorzystaniem naszych pomocy, jak i całkowicie kreatywnych), ale też karty pracy i specjalistyczne poradniki edukacyjne dotyczące specjalnych potrzeb edukacyjnych, nauki z wykorzystaniem metody Montessori oraz przygotowane przez specjalistów recenzje naszych produktów.

Poza tym portal educarium.pl to dawka aktualności ze świata edukacji, informacje o najnowszych dofinansowaniach rządowych i programach subwencyjnych dla szkół, podcasty edukacyjne i dostęp do aktualnych katalogów online z ofertą educarium!

W educarium „Wierzymy, że nauka to przygoda na całe życie!” – jako lider rozwiązań edukacyjnych tworzonych przez ludzi z pasją chcemy być Twoim partnerem w edukacji! Chcemy każdego dnia inspirować uczniów, nauczycieli i rodziców!

Zachęcamy do odwiedzania portalu oraz zapoznania się z naszą ofertą pomocy edukacyjnych.

Z edukacyjnymi pozdrowieniami,
zespół educarium

0
Udostępniono

© 2019 Educarium.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.