KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Do 7 grudnia bieżącego roku nauczyciele szkół publicznych i niepublicznych mogą skorzystać z dodatkowego dofinansowania o wysokości 500 zł na zakup sprzętu do nauczania zdalnego.

 

Jak otrzymać dofinansowanie?

Po dokonaniu zakupu pomocy dydaktycznych lub sprzętu do nauki zdalnej, nauczyciel składa u dyrektora placówki wniosek o zwrot kwoty 500 zł wraz z dowodem zakupu (faktura lub paragon). Zwrot kwoty na konto nauczyciela nastąpi do końca bieżącego roku.

 

Jakie pomoce można zakupić, aby otrzymać zwrot?

Dofinansowanie dotyczy pomocy i sprzętu do nauczania zdalnego, więc nauczyciel może przeznaczyć środki na zakup na przykład laptopa, tabletu, tabletu graficznego, kamery internetowej, programów multimedialnych, mikroskopu cyfrowego, wizualizera, podzespołów do komputera stacjonarnego itd. Jeśli wartość zakupionego sprzętu przewyższa kwotę 500 zł, to nauczyciel i tak otrzyma zwrot w wysokości 500 zł.

 

Wybierz pakiet multimedialny do nauki zdalnej

W ramach rządowego wsparcia dla nauczycieli, przygotowaliśmy w educarium specjalny pakiet do nauczania zdalnego o wartości 500 zł, w skład którego wchodzi: tablet graficzny, słuchawki z mikrofonem, kamera internetowa, pendrive oraz podkładka pod myszkę z kalendarzem.

Dofinansowanie można też przeznaczyć na inny sprzęt lub programy multimedialne ze sklepu educarium.

Zakup bonu 500 plus krok po kroku:

 

BON 500+ - przejdź na stronę sklepu

 

Jeśli masz pytania na temat bonu 500+, skontaktuj się z naszymi doradcami: 52 32 47 800 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji o dofinansowaniu znajdziesz też na stronie www.gov.pl.

0
Udostępniono