KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

To już ostatni rok dofinansowania pracowni przyrodniczych w ramach rezerwy oświatowej 0,4%. Jeżeli Twoja szkoła jeszcze nie skorzystała z subwencji, teraz może złożyć wniosek o dofinansowanie na nowoczesne pomoce do geografii, biologii, chemii i fizyki. Nasi specjaliści przygotowali w tym roku kilka różnych propozycji gotowych eduPakietów, dostosowując kolejne warianty do zróżnicowanych potrzeb szkół.

 

Co wyróżnia eduPakiety?

Na podstawie naszego 15-letniego doświadczenia w branży edukacyjnej stworzyliśmy eduPakiety, które najtrafniej odpowiadają na potrzeby polskich szkół podstawowych. Nasi eksperci udzielą Ci wsparcia merytorycznego na etapie wnioskowania i prawidłowej realizacji subwencji MEN.

Pamiętaj, że z dofinansowania w ramach kryterium V może skorzystać każda publiczna szkoła podstawowa, która nie prowadziła wcześniej klas gimnazjalnych i nie skorzystała z subwencji w latach 2018-2020.

Przygotowane przez nas propozycje pozwalają w kompletny sposób wyposażyć pracownie przyrodnicze w taki sposób, aby nauczyciel mógł realizować podstawę programową za pomocą najnowszych i najciekawszych metod.

 

W ramach eduPakietów znajdziesz prawdziwie innowacyjne produkty:

eduStacje® - jedyne na rynku zestawy dedykowane do lekcji powtórzeniowych, skorelowane bezpośrednio z rozdziałami podręczników (WSiP i Nowa Era), zawierające karty pracy dla 26 uczniów, instrukcję metodyczną oraz cały komplet niezbędnych pomocy dydaktycznych; więcej o metodzie znajdziesz na dedykowanej stronie

inspirowniki® - rozbudowane instrukcje metodyczne wraz z opisami doświadczeń

lekcjowniki® - zestawy 26 zeszytów ćwiczeń dla uczniów wraz z segregatorem dla nauczyciela

⇒ interaktywne monitory - wzbogacą możliwości prowadzenia lekcji o nowe, interaktywne doświadczenia

⇒ multimedialne oprogramowanie - plansze, ćwiczenia, zabawy edukacyjne, które przyciągną uwagę uczniów

⇒ zestawy STEM - multidyscyplinarne doświadczenia, które wprowadzą do klasy nowoczesne metody pracy

 

Porównaj eduPakiety i wybierz najlepszy wariant

Nasz zespół doświadczonych ekspertów rozwiązań edukacyjnych przygotował aż 4 różne warianty pakietów pomocy dydaktycznych, dobierając je pod kątem ich przydatności do realizowania podstawy programowej. Każdy z pakietów opisany został innym kolorem.

 

eduPakiet pomarańczowy

Pakiet na dobry start! Najobszerniejszy zestaw modeli demonstracyjnych do przedmiotów przyrodniczych - idealne rozwiązanie, jeżeli w szkole została utworzona nowa pracownia lub pragniesz odświeżyć wyposażenie obecnej.

 

eduPakiet niebieski

Gotowy do pracy w grupach! Zestaw pomocy dydaktycznych ułatwiających aktywną naukę dla całej klasy. Tutaj znajdziesz między innymi największą innowację ubiegłego roku, czyli eduStacje® do przedmiotów przyrodniczych. 

 

eduPakiet różowy

Dla poszukujących innowacji! Szeroka oferta pomocy dydaktycznych do zajęć aktywizujących całą klasę. Pakiet - obok naszych eduStacji® - zawiera także najnowsze propozycje edukacyjne.

 

eduPakiet zielony

Najbardziej multimedialny zestaw na rynku! Monitory interaktywne, moduły komputerowe, wizualizery, a do tego bogata propozycja oprogramowania wraz z planszami interaktywnymi.

 

 Wszystkie eduPakiety wraz z gotowymi wnioskami możesz pobrać na stronie klasopracownia.pl

  

Jeżeli chcesz stworzyć indywidualny zestaw z różnych wariantów eduPakietów skontaktuj się z nami

 

0
Udostępniono