KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Zagłosuj na inwestycje w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego i decyduj o zmianach w swoim mieście. Każdy mieszkaniec Bydgoszczy może oddać jeden głos w każdej kategorii: projekt ponadosiedlowy, osiedlowy oraz mały projekt społeczny. Osobiście wspieramy dwa z nich, które szczególnie chcielibyśmy polecić Waszej uwadze. 


 

Bydgoski Budżet Obywatelski

Od początku grudnia rozpoczęło się głosowanie w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

W tym roku zgłoszonych zostało aż 377 inwestycji i projektów społecznych. Te, które zdobędą największą liczbę głosów zostaną zrealizowane z budżetu miasta. Do wydania jest aż 16 mln zł!

Głosowanie potrwa do 30 grudnia (do końca dnia). Oddanie głosu zajmuje tylko kilka minut. Wystarczy uzupełnić ankietę na stronie: http://www.bydgoszcz.pl/bbo

Każdy mieszkaniec Bydgoszczy może oddać głos w każdej z trzech kategorii: projekt ponadosiedlowy, projekt osiedlowy i mały projekt społeczny. Wyniki poznamy do 20 stycznia 2022 r.

 

Decyduj o inwestycjach w mieście

Polecamy Państwa uwadze dwa projekty, które będziemy osobiście wspierać w realizacji.

Projekt osiedlowy: Bocianowo - Śródmieście - Stare Miasto
24 Modernizacja placu zabaw na Wyspie Młyńskiej o nowe atrakcje
Powiększenie placu zabaw o niezagospodarowane kawałki przyległego terenu. Doposażenie placu o nowe, niewystępujące. Modernizacja istniejącego obiektu np. poprzez wymianę nawierzchni na wylewaną w całości nawierzchnie poliuretanową oraz wymianę elementów wież.

Mały projekt społeczny
26 Warsztaty Edukacyjne dla dzieci z przedmiotów ścisłych wyrównujące szanse po nauce zdalnej COVID19
Cykl warsztatów naukowych z przedmiotów ścisłych np. fizyka, matematyka, które zachęcą dzieci do nauki tych przedmiotów. Celem warsztatów będzie też wyrównanie szans i zachęcenie do poznawania przedmiotów ścisłych przez prezentację ciekawych doświadczeń i rozwiązywanie interesujących problemów. Warsztaty pomogą dzieciom w nadrobieniu zaległości po długiej nauce zdalnej związanej z COVID19.

Na oba projekty możecie Państwo oddać głos w ramach jednej ankiety. Głosować można tylko raz!

 

Wypełnij ankietę BBO

0
Udostępniono