KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Zgadywanka ułatwia dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym automatyzowanie głosek szeregu syczącego s-z-c-dz. Zestaw 6 kolorowych kubeczków i kilkudziesięciu kartoników obrazkowych to prosta gra, która zachęci maluchy do nauki poprawnej wymowy. Recenzja produktu jest już dostępna na blogu Specjali.pl 


Logopedyczna zgadywanka

Zadanie jest bardzo proste - polega na wyrzuceniu kostki i podaniu, jaki obrazek ukrywa się pod kubkiem w wylosowanym kolorze. Jeśli gracz wymówi nazwę obrazka poprawnie, otrzymuje kartonik jako punkt.

Podczas gry dzieci uczą się wymowy i ćwiczą różnicowanie głosek. Dodatkowo zabawa rozwija spostrzeganie, pamięć wzrokową, słuchową i koncentrację uwagi, czyli kluczowe umiejętności w nauce mówienia, pisania i czytania.

Grę można wykorzystać do zabawy w domu z rodzicami, w szkole oraz w pracy terapeutycznej z logopedą.

Produkt: Gra logopedyczna - Zgadywanka (220-3103)


Recenzja na blogu specjalni.pl

Recenzujące grę nauczycielki wykorzystały kubeczki do przeprowadzenia różnych ciekawych zabaw z dziećmi. Swoimi pomysłami podzieliły się na blogu.

Grę można modyfikować na wiele sposób, co sprawia, że dzieci chętnie po nią sięgają i nie nudzą się podczas ćwiczeń logopedycznych, czy zajęć rewalidacyjnych.

Zachęcamy do przeczytania całej recenzji i odkrywania inspirujących pomysłów na inne wersje rozgrywki.

Recenzja: Kubeczkowe usprawnienie mowy

 

0
Udostępniono