KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Mozaiki to jedne z ulubionych pomocy dydaktycznych wśród najmłodszych. Producenci oferują wiele wariantów układanek - blogerka, a właściwie jej córeczka, przetestowała mozaikę magnetyczną.


Magnetyczna mozaika zamknięta w ramce

Młodsze dzieci bardzo chętnie odtwarzają wzory, ćwiczą w ten sposób swoją spostrzegawczość i koncentrację. Magnetyczna mozaika dodatkowo uatrakcyjnia maluchom zabawę. Za pomocą dołączonego pisaka przesuwają kolorowe krążki na dowolne miejsce na planszy. Stworzony obrazek przynosi dziecku wiele satysfakcji z wykonanego zadania.

Producent zadbał o najwyższą jakość wykonania i pełne bezpieczeństwo. Krążki zamknięte są pod przezroczystym pleksi a magnetyczny pisak doczepiony jest do planszy linką, dzięki czemu nie zgubi się przypadkiem wśród dziecięcych szpargałów. 

Na odwrocie pudełka znajduje się aż 12 różnych wzorów, od których dziecko może zacząć zabawę. W ofercie sklepu educarium jest także 15 dodatkowych kart. Zabawa jednak nie ma końca - warto zachęcać dzieci do samodzielnego wymyślania kolejnych kompozycji.

Produkty:


Recenzja na blogu kreatywniewdomu.pl

Mozaika wybrana została osobiście przez 5-letnią córkę blogerki. Efekty zabaw możecie zobaczyć na zdjęciach dodanych na blogu.

Rewelacyjna pomoc edukacyjna pozwalająca dziecku ćwiczyć skupienie, koncentrację uwagi, cierpliwość bowiem ułożyć obrazek składający się z kilkudziesięciu krążków to nie lada wyzwanie.

Zachęcamy do przeczytania całej recenzji i tworzenia nowych wzorów.

Recenzja: Magnetyczna mozaika

0
Udostępniono