KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Drewniane klocki w żywych kolorach zachęcają dzieci do wznoszenia nietypowych konstrukcji, rozbudzają kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.


Kolorowe klocki z zadaniami

Klocki GEO to tradycyjna pomoc dydaktyczna, wspomagająca u dzieci koncentrację, wytrwałość i wyobraźnię przestrzenną. W prezentowanym zestawie klocki wykonane są z drewna w różnych kształtach geometrycznych i lakierowane w różnych kolorach. Na każdym klocku zaznaczono też wielokrotność sześcianu.

Dzieci rozpoczynają zabawę od swobodnych eksperymentów konstrukcyjnych. Kolejnym etapem ćwiczeń jest odtwarzanie wzorów z załączonej książeczki. Trudność modeli na wzorach jest stopniowana - od konstrukcji z dwoma klockami do złożonych budowli. Zabawa na pewno długo się nie znudzi, ponieważ przygotowanych jest aż 70 różnych wzorów do zbudowania.


Recenzja na blogu Pomysłowe Smyki

Kolorowe klocki testowane przez blogerkę przywołały wspomnienia z dzieciństwa, nawiązując kształtem do popularnej gry tetris.

Klocki możemy wykorzystać na wiele ciekawych sposobów, począwszy od układania prostych wzorów, do nieco bardziej złożonych, od budowania wież i budowli przestrzennych, po konstrukcje bardziej rozbudowane.... tak naprawdę ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia

Zachęcamy do przeczytania całej recenzji i wymyślania nowych konstrukcji.

Recenzja: Klocki 'Łamigłówka' - Educarium

0
Udostępniono