KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Przerwa? Zdecydowanie czas na pyszną kawę! Wyposaż klasopracownie szkolne pomocami dydaktycznymi od educarium i odbierz ekspres marki DeLonghi za 1 zł*!


Tylko w ubiegłym roku wsparliśmy setki szkół podstawowych w całym kraju, pomagając im wyposażyć klasopracownie w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, w tym roku w serwisie klasopracownia.pl udostępniliśmy do pobrania gotowe propozycje zestawów pomocy edukacyjnych wraz ze szczegółową specyfikacją dla wszystkich przedmiotów. 

Szkoły, które skorzystają z naszej oferty, otrzymają ekspres ciśnieniowy Magnifica DeLonghi i 3 kg kawy w ziarnach za 1 zł!*

Ekspres jest elegancki i prosty w obsłudze - wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby już cieszyć się aromatyczną kawą. Miłośników cappuccino ucieszy na pewno załączona dysza do spieniania mleka. Kawy starczy na wiele szkolnych przerw, ponieważ w zestawie dodajemy 3 kg wybornej kawy w ziarnach.

Aby cieszyć się najlepszą kawą wystarczą 3 kroki:

1. Wybierz klasopracownie z profesjonalnej oferty educarium.

2. Złóż zamówienie za minimum 25.000 zł.*

3. Zaparz pyszną kawę! Twoja szkoła właśnie została nowocześnie wyposażona.

Jeżeli potrzebujesz porady nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać ofertę dopasowaną do potrzeb szkoły i założonego budżetu.

  • zadzwoń: 52 32 47 800
  • napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*Warunki "Aromatycznej promocji 2019":

1. Produkt promocyjny (ekspres Magnifica DeLonghi + 3 kg kawy w ziarnach) o wartości rynkowej 1390 zł sprzedawany jest za 1 złotych brutto do każdego złożonego zamówienia o wartości 25.000 złotych brutto.

2. Każda szkoła może skorzystać z promocji tylko jeden raz w ciągu roku.

3. Promocja obowiązuje do 31.12.2019 r.

0
Udostępniono