KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Drodzy Nauczyciele,


W dniu Waszego święta życzymy, aby każdy dzień utwierdzał Was w przekonaniu, że nauczanie to nie tylko wspaniała misja, ale też życiowa pasja, którą możecie dzielić ze swoimi uczniami, rozbudzając ich naukowe zainteresowania.


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej serdeczne życzenia kierujemy też do uczniów i ich rodziców.


Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości i zaangażowania w zdobywaniu wiedzy na kolejnych szczeblach szkolnej edukacji oraz odkrywania nowych pasji naukowych. Rodzicom życzymy siły i cierpliwości, aby wspierali swoje dzieci w rozwijaniu nowych umiejętności, które ułatwią ich pociechom osiąganie sukcesów zawodowych w dorosłym życiu.


Ze swojej strony dbamy, aby dostarczane do szkół pomoce dydaktyczne umożliwiały Wam realizowanie podstawy programowej w ciekawy i efektowny sposób.Z okazji Dnia Nauczyciela ogłaszamy Dzień Darmowej Dostawy

 Podczas składania zamówienia wystarczy wpisać kod: DZIEN-NAUCZYCIELA

Promocja obowiązuje tylko 14 października br. i dotyczy wszystkich pomocy dydaktycznych dostępnych w sklepie educarium.

Zapraszamy do odkrywania oferty naszego sklepu online.Jeżeli potrzebujesz porady nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać ofertę dopasowaną do potrzeb szkoły i założonego budżetu.

  • zadzwoń: 52 32 47 800
  • napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
0
Udostępniono