KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

6 grudnia to dla wielu osób oficjalny początek przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Aby wszystko nie zostało na ostatni moment, zachęcamy do wcześniejszego wybierania prezentów dla najbliższych. W ramach eduMikołajków do końca dnia możecie skorzystać z kodu uprawniającego do darmowej dostawy.


Zostało zaledwie kilkanaście dni do Świąt. Nie czekajcie z prezentami i już dziś wybierzcie upominki dla najmłodszych bez ponoszenia kosztów dostawy.

Podczas składania zamówienia wystarczy wpisać kod: EDUPREZENT, aby skorzystać z bezpłatnej usługi kurierskiej. Kod obowiązuje tylko 6 grudnia.

Polecamy prezenty edukacyjne, które nie tylko będą zapewniać rozrywkę, ale także wpłyną pozytywnie na rozwój dziecka, zachęcając do samodzielnego odkrywania nowych pasji i zainteresowań.

 

    • Seria Smart to gry strategicznestawiające przed dzieckiem kilkadziesiąt zadań o różnym stopniu trudności.

 

    • Zestawy STEM rozwijają szereg kluczowych umiejętności, ułatwiając zdobywanie wiedzy z zakresu przedmiotów przyrodniczych.

 

    • Interaktywne roboty to idealna zachęta do nauki kodowania i programowania dla dzieci w każdym wieku.

 

Więcej inspiracji znajdziecie w naszym sklepie online.


Planując zakupy, sprawdź stany magazynowe podane na karcie towaru.

Możesz też skontaktować się z nami, aby potwierdzić dostawę produktu przed Świętami.

  • Zadzwoń: 52 32 47 800
  • Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
0
Udostępniono