KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Poszukujesz nowych pomocy dydaktycznych do szkoły lub ćwiczeń w domu? Sprawdź, które produkty były najczęściej kupowane w ubiegłym miesiącu.


W sklepie educarium oferujemy tysiące pomocy dydaktycznych dla uczniów na każdym etapie nauczania. Sporą część oferty stanowią również produkty dedykowane dla maluchów i dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i placówki oświatowe, terapeuci, fundacje i stowarzyszenia - każdy znajdzie u nas pomoce oryginalne, wysokiej jakości i w dobrej cenie. Z tym większą ciekawością śledzimy co miesiąc statystyki, które produkty spodobały się najbardziej.

Przestawiamy TOP 5 produktów wybranych z czołówki najczęściej wybieranych pomocy w ubiegłym miesiącu:

Nawlekamy wyrazy - zestaw edukacyjny

Zabawa w nawlekanie wyrazów według wzoru podanego na karcie. Dzieci uczą się rozpoznawać literki, dzielą wyrazy na sylaby, ćwiczą analizę i syntezę oraz usprawniają koordynację ruchową.

Więcej informacji

Plansza - części mowy z symbolami Montessori

Duża plansza porządkuje wiedzę dzieci o polskich częściach mowy. Do każdej części mowy podano symbol gramatyczny, pytania, hasłową definicję oraz przykładowe wyrazy.

Więcej informacji

Szczypce sortowanie

Zabawa polega na sortowaniu kuleczek według koloru, jednak właściwym ćwiczeniem jest tu: chwycić kuleczkę zmyślnymi szczypcami, nie upuścić jej w trakcie przesuwania, a następnie umieścić w odpowiedniej tulejce.

Więcej informacji

Kolekcja gier oddechowych

Przemyślna konstrukcja pozwala przeprowadzić cztery różne gry oddechowe - dwie indywidualne i dwie w formie rozgrywek w parach. Podstawę tworzy wytłoczony labirynt, przez którego korytarze można przedmuchiwać piłeczkę.

Więcej informacji

Zręcznościowa przeprawa przez ser

Zabawna gra zręcznościowa zapewni wiele dziecku wiele pozytywnych emocji, dzięki którym będzie chciało próbować jeszcze raz i jeszcze raz, aż się uda - a uda się wtedy, gdy myszka przejdzie przez cały dziurawy ser, nie gubiąc kuleczki.

Więcej informacji

0
Udostępniono