KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

W ubiegłym miesiącu dużym zainteresowaniem cieszyły się pomoce dydaktyczne do języka angielskiego dla najmłodszych dzieci. Gry, puzzle, domina zachwycają nie tylko kolorem i jakością wykonania, ale także dopasowaniem poziomu nauczania do wieku graczy. 


Nawet najciekawsze podręczniki nie zastąpią dziecku zabawki, która wzbudza zawsze dużo większe zaangażowanie i skupienie na wykonywanym działaniu. Kolorowe produkty zachęcają dzieci do próbowania swoich sił i szybko wciągają do wesołej zabawy, poprzez którą w nienachalny sposób uczą się nowych słówek, powtarzają składnię i utrwalają gramatykę języka angielskiego.

Przestawiamy TOP 5 pomocy do nauki języka angielskiego wybieranych często w ubiegłym miesiącu:

Angielski POPcorn - zabawa słowami

Zadaniem dziecka jest wylosować kartonik, przeczytać poprawnie wyraz i podać jego znaczenie. Jeśli wylosuje kartonik POP traci wszystkie zebrane wyrazy!

Więcej informacji

Domino zdań angielskich

Układanie zdań staje się grą dzięki kolorowym klockom. Wyrazy poszczególnych części mowy nadrukowane są na klockach określonej barwy, co ułatwia ćwiczenie gramatycznych struktur zdaniowych.

Więcej informacji

Speaker's Box - zachęta do mówienia

Dzieci sięgają do pudełka i losują kartę. Dwustronna karta motywuje do wypowiedzi dzieci o różnym poziomie opanowania języka, co pozwala różnicować trudność zadania.

Więcej informacji

Angielskie dobieranki - słownictwo

W zestawie łącznie jest aż 190 kartoników podzielonych na następujące zagadnienia: wyrazy złożone, różnice znaczeń, wyrazy wieloznaczne, przyrostki, przedrostki, synonimy, rodziny wyrazów, idiomy.

Więcej informacji

Angielskie gry słowne

Pudełko 10 gier rozwijających słownictwo tematyczne. Każda gra składa się z kolorowej planszy i kartoników. Dzieci wykonują ćwiczenia na podstawie instrukcji obrazkowej.

Więcej informacji

0
Udostępniono