KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

eduPakiety to gotowe zestawy pomocy dydaktycznych, które można zakupić w ramach środków rezerwy oświatowej 2020. Do każdego przedmiotu przyrodniczego stworzyliśmy aż 2 warianty zestawów, które w różny sposób odpowiadają na potrzeby placówek. W obu wariantach postawiliśmy maksymalny nacisk na możliwość przygotowywania praktycznych zajęć, które zaangażują uczniów i ułatwią prowadzenie zajęć nauczycielom.

 

Co wyróżnia eduPakiety od ofert konkurencji?

Aby mogły powstać naprawdę dobre pakiety pomocy dydaktycznych, niezbędna jest szeroka oferta firmy. W naszym katalogu przedmiotowych 2019/20 znajdziesz aż 2110 pomocy do nauki przedmiotów przyrodniczych.

Na tym jednak nie koniec! W tym roku naszą ofertę uzupełniły prawdziwie innowacyjne produkty wspierające prace nauczyciela - eduStacje®, inspirowniki® i lekcjowniki® oraz wiele innych pomocy dydaktycznych, których nie znajdziesz u konkurencji.

 

⇒ Więcej o eduStacjach® i możliwości ich wykorzystania na lekcjach przeczytasz na dedykowanej stronie.

 

Zależy nam na jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu budżetu Twojej szkoły. Dlatego nasze wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu klasopracowni wsparliśmy konsultacjami z praktykami. To nauczyciele tacy jak Ty wytypowali pomoce dydaktyczne, które koniecznie warto włączyć do eduPakietów.

W efekcie do każdego przedmiotu przyrodniczego stworzyliśmy po dwa eduPakiety, aby wybór był jeszcze większy w zależności od aktualnych potrzeb w szkole. 

 

Porównaj eduPakiety i wybierz wariant najlepszy dla siebie

Oferta pomocy dydaktycznych dostępna w ramach eduPakietów została zebrana w taki sposób, aby maksymalnie odpowiadać na wymogi podstawy programowej dla biologii, geografii, fizyki i chemii. Konkretne produkty wytypowane zostały podczas konsultacji z praktykującymi nauczycielami.

Wszystkie eduPakiety możesz przejrzeć w katalogu Rezerwa oświatowa 2020 lub pobierając pliki na stronie klasopracownia.pl

 

Posłuchaj, co chcielibyśmy osobiście opowiedzieć o pakietach przyrodniczych:

 

 

 

Każdy eduPakiet możesz wybrać w całości lub zmienić, dodając lub usuwają poszczególne pomoce dydaktyczne.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w realizacji rezerwy oświatowej!

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, mogą również przygotować indywidualny zestaw pomocy dydaktycznych pod kątem potrzeb Twojej placówki - zadzwoń tel. 52 32 47 800 lub napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zdobądź środki z rezerwy oświatowej 2020

Zostało już niewiele czasu, aby wypełnić dokumenty i przesłać je do właściwej Jednostki Samorządu Terytorialnego!

Pełny terminarz wraz z wypełnionymi wnioskami dla kryterium V i kryterium VI znajdziesz na stronie klasopracownia.pl

0
Udostępniono