KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Rozwiń wyobraźnię przestrzenną dziecka. Wieloelementowe zestawy do budowania szkieletów brył zapewnią nie tylko kreatywną zabawę, ale także ułatwią starszym uczniom opanowanie zasad geometrii, zrozumienia różnic i własności poszczególnych brył przestrzennych.

 

Budujemy szkielety brył

Kolorowy zestaw manipulacyjny skierowany jest zarówno dla młodszych jak i starszych uczniów. To doskonałe wsparcie w nauce geometrii na poziomie szkoły podstawowej. Wraz z dodatkowymi kartami pracy przysłuży się także w warunkach domowej edukacji zdalnej.

Proste elementy - patyczki o różnej długości i kulki z wieloma otworami pozwalają tworzyć najbardziej fantazyjne konstrukcje, zachęcając uczniów do rozwijania wyobraźni przestrzennej. Otwory pod różnym kątem umożliwiają budowanie graniastosłupów i ostrosłupów, ale także brył ściętych. Utworzone przez uczniów modele posłużą do omawiania pojęć geometrycznych, tj. krawędź, bok, powierzchnia, objętość itp.

Wszystkie elementy wyróżniają się wysoką jakością wykonania, łatwo je złączyć, a łączenie jest trwałe.

W sklepie educarium dostępne są dwa zestawy o różnej liczbie elementów oraz dodatkowo można dokupić do nich odpowiednie karty pracy. Zobacz produkty TUTAJ 

Budujemy szkielety brył - zestaw 2 (155-1605) TUTAJ

 

Recenzja na blogu Kreatywniewdomu.pl

Zestaw uzupełniony o karty pracy przysłużył się podczas domowej edukacji. Dzieci w aktywny sposób mogły uczyć się geometrii przestrzennej.

Dziś pokażę Wam fajny zestaw, który nie tylko wprowadza dzieci w świat geometrii, ale rozwija motorykę małą, wyobraźnię przestrzenną czy pobudza kreatywność i logiczne myślenie.

Zachęcamy do przeczytania całej recenzji na blogu:

⇒ Budujemy szkielety brył z Educarium

0
Udostępniono