KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Świat owadów można poznawać nawet siedząc w domu! Recenzowane dwa zestawy krok po kroku prezentują cykle rozwoju najpopularniejszych przedstawicieli - biedronki i pszczoły. 

 

Cykle rozwoju owadów

Każdy zestaw zawiera anatomicznie dopracowane figurki, prezentujące kolejne etapy cyklu życiowego biedronki i pszczoły. Dzieci mogą z bliska poznać budowę owada w każdym jego stadium rozwoju, bezpiecznie obserwując i analizując zachodzące zmiany.

Wraz z figurkami udostępniamy także dokument z nazwami poszczególnych etapów życia obu owadów. Wykorzystując figurki dzieci uczą się poprzez prawidłowe ich układanie, ale także łączenie z przygotowanymi kartonikami z nazwami. Tak przyswojona wiedza z pewnością pozostanie na dłużej w ich pamięci.

W pojedynczym zestawie znajdują się 4 figurki wykonane z najwyższej jakości tworzywa.

 

Modele cyklu rozwoju - biedronka

Modele cyklu rozwoju - biedronka (420-1463) TUTAJ

 

Modele cyklu rozwoju - pszczoła

Modele cyklu rozwoju - pszczoła (420-1465) TUTAJ

 

Ze względu na małe rozmiary zestawy figurek zalecane są dla dzieci powyżej 4 roku życia.

 

Recenzje na blogu KarolowaMama.blogspot.com

Dzieciom blogerki bardzo spodobała się nauka z figurkami. Chłopcy byli zafascynowani kolejnymi stadiami rozwoju owadów stąd aż dwa testowane zestawy pojawiły się u nich w domu.

Pięknie wykonane, z najwyższą starannością o każdy detal figurki cieszą oko i zachęcają do zgłębiania wiedzy (...). Kolory realnie oddają poszczególne etapy rozwoju w rzeczywistości, dzięki czemu mamy tu prawdziwą i ciekawą pomoc naukową.

Zachęcamy do przeczytania obu recenzji i wymyślania własnych sposobów na zabawę.

⇒ Modele cyklu rozwoju BIEDRONKA - Educarium

⇒ Modele cyklu rozwoju PSZCZOŁA - Educarum

0
Udostępniono