KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

28 września br. zakończyła się kwalifikacja placówek oświatowych do programu Aktywna tablica 2021. Nie w każdym województwie wszystkie szkoły, które złożyły wnioski, uzyskały pozytywną opinię i otrzymają dofinansowanie. Udostępniamy do pobrania aktualne wykazy szkół, które otrzymaliśmy od poszczególnych kuratoriów oświaty. Sprawdź, czy Twoja szkoła jest na liście.


 

W ramach programu Aktywna tablica szkoły podstawowe i wskazane placówki oświatowe mogły ubiegać się o dofinansowanie na pomoce dydaktyczne dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych lub na wyposażenie klasopracowni w nowoczesne sprzęty multimedialne. 

Z końcem września upływał termin na zaopiniowanie złożonych wniosków. Aktualnie na stronach poszczególnych kuratoriów dostępne są listy szkół, które otrzymają wsparcie finansowe w tej edycji programu. 

 

Wszystkie listy szkół z podziałem na województwa można pobrać na stronie: Wykaz szkół zakwalifikowanych

 

Zgodnie z harmonogramem środki finansowe powinny wpłynąć do organów prowadzących do 31 października br.

 

Na złożonych do MEiN wnioskach były podane tylko liczby pomocy dydaktycznych lub sprzętów multimedialnych - bez konkretnych specyfikacji i opisów. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy bezpłatnie przygotują ofertę dopasowaną do budżetu i potrzeb danej szkoły.

 

 Zadzwoń: 52 32 47 800 

 Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

0
Udostępniono