KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

17 listopada w Bydgoszczy odbędzie się konferencja poświęcona programowi Laboratoria Przyszłości. W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną zasady programu oraz najciekawsze pomoce dydaktyczne, które warto zakupić dla szkoły w ramach otrzymanego z MEiN wsparcia finansowego.


 

Bezpłatna konferencja w Bydgoszczy

 

Zapraszamy na bezpłatną konferencję Laboratoria Przyszłości z educarium

Termin: 17 listopada 2021 r. (środa) - godz. 9:00 do 14:00*

Miejsce: Hotel City Bydgoszcz

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie przygotowane dla dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych w województwie kujawsko-pomorskim!

 

Podczas konferencji przedstawione zostaną zasady programu Laboratoria Przyszłości, w szczególności zasady zakupu wyposażenia zgodnego z katalogiem MEiN. Podczas sesji pytań i odpowiedzi postaramy się rozwiać największe wątpliwości związane z realizacją przyznanego szkole wsparcia finansowego.

Stawiamy na budowanie kluczowych umiejętności wśród uczniów, dlatego podczas warsztatów zaprezentowane zostaną zaawansowane zestawy do robotyki oraz nowoczesne zestawy modelarskie, które można zakupić w ramach programu. Każdy uczestnik będzie mógł również zapoznać się z ofertą oryginalnych pomocy projektowych STEAM dostępnych tylko w ofercie educarium.

 

Harmonogram konferencji

 

od 8:30 spotkanie przy kawie - rejestracja uczestników

1. Prezentacje:

- program Laboratoria Przyszłości

- prezentacja rozwiązań Fischertechnik (robotyka)

- prezentacja systemu CoolTool (zestawy modelarskie)

dłuższa przerwa na poczęstunek

2. Warsztaty - dwie rotacyjne grupy:

- zestawy do robotyki dla początkujących i zaawansowanych od Fishertechnik

- zestawy modelarskie wraz z akcesoriami od CoolTool

 

* Warsztaty przewidziane są na około 2 godziny, dlatego w zależności od liczby uczestników i zainteresowania warsztatami konferencja może potrwać dłużej.

 

Zgłoś swój udział

 

Ze względów organizacyjnych wymagamy wcześniejszej rejestracji uczestnictwa. 

Zgłoszenia na konferencję przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 52 32 47 812

W wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika oraz nazwę szkoły.

 

Dla wszystkich uczestników konferencji przygotowaliśmy catering i atrakcyjne upominki.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

0
Udostępniono