KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Zastanawiasz się nad zakupem dygestorium do klasopracowni chemicznej? Rozważ to ponownie! Ten spory wydatek nie jest koniecznością, a zamiast niego możesz wyposażyć pracownię w szereg pomocy dydaktycznych, które zapewnią więcej możliwości prowadzenia angażujących lekcji z chemii.


 

Dygestorium to kosztowna fanaberia

Ta śmiało postawiona teza wynika z naszego wieloletniego doświadczenia i wnikliwej analizy podstawy programowej do chemii.

 

× W podręcznikach do klasy siódmej nie ma żadnych doświadczeń przewidzianych do realizacji w dygestorium!

× W podręcznikach dla ósmoklasistów zostały zaproponowane tylko dwa eksperymenty, które można wykonać w dygestorium a które tak naprawdę można bezpiecznie przeprowadzić bez niego!

× Samo dygestorium już jest dosyć drogie, a jego koszty podnosi dodatkowo konieczność montażu, doprowadzenie mediów oraz zakup niezbędnego wyposażenia. 

× Doświadczenia przeprowadzane w dygestorium są słabo widoczne dla całej klasy.

 

Zakup dygestorium do placówki to bardzo duży wydatek, który nie jest konieczny do przeprowadzania eksperymentów i praktycznego przekazywania wiedzy uczniom.

 

 

Kompletne zestawy doświadczeń i nowoczesne pomoce dydaktyczne

Zamiast drogiego dygestorium proponujemy konkretne zestawy doświadczeń chemicznych oraz różnorodne pomoce dydaktyczne, które sprawią, że każda lekcja będzie ciekawa i angażująca uczniów.

 

Nauka poprzez praktyczne działanie zamiast bierną obserwację zza szyby.

Różnorodne pomoce dydaktyczne, które wykorzystasz podczas wielu zajęć.

Innowacyjne metody nauczania w ramach eduStacji®, które zachęcają uczniów do samodzielnego pogłębiania wiedzy.

Brak ukrytych kosztów - wszystkie zestawy doświadczeń są kompletne, zawierają odczynnik wraz z niezbędnymi przyrządami laboratoryjnymi.

 

Zobacz przygotowany przez nas filmik i przekonaj się, jak wiele różnych pomocy dydaktycznych możesz mieć w swojej pracowni zamiast jednego dygestorium:

 

Wszystkie wymienione pomoce dydaktyczne zostały zawarte w propozycjach eduPakietów do chemii. Znajdziesz je również w naszym sklepie online.

 

Klasopracownia chemiczne - pobierz specyfikacje

 

 

Rezerwa oświatowa 2020 - dofinansowanie pracowni chemicznej

Dofinansowanie pracowni przyrodniczych szybko się nie powtórzy, dlatego warto skorzystać z możliwości rezerwy oświatowej.

Na stronie klasopracownia.pl znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat kryteriów dla szkół oraz pobierzesz gotowe wnioski do wysłania. Nie przegap terminu! Wnioski można wysyłać tylko do 29 maja.

 

Rezerwa oświatowa 2020 - więcej informacji

0
Udostępniono