KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Poznaj zestawy ilustracji do przedmiotów przyrodniczych, które ułatwią nauczycielom nauczanie zdalne oraz doskonale sprawdzą się też później po powrocie do szkolnych klas.

 

Multimedialne Ilustracje Przedmiotowe

Nauka zdalna stawia przed nauczycielami nowe wyzwania związane między innymi z poszukiwaniem nowych sposobów utrzymania koncentracji uczniów w czasie zajęć online. Tradycyjne pomoce dydaktyczne, które doskonale sprawdzają się w klasie - nie zawsze pozwalają na łatwą demonstrację przed kamerką laptopa. Dlatego właśnie teraz warto zwrócić większą uwagę na propozycje multimedialne.

Dołączone do oferty educarium Multimedialne Ilustracje Przedmiotowe to nieocenione wsparcie dla nauczycieli. Kolorowe ilustracje przygotowane w nowoczesnej formie w pełni odpowiadają programowi do lekcji biologii, chemii i fizyki w klasach 5-8 szkoły podstawowej.

Bogate zestawy (od kilkunastu do kilkuset!) ilustracji są nieocenionym wsparciem nauczycieli. Przygotowane w formacie PDF ułatwiają dzielenie się materiałami z uczniami oraz udostępnianie plików na platformach online. W nauce stacjonarnej również sprawdzą się doskonale, ponieważ ilustracje można wyświetlać na monitorach interaktywnych, a wydrukowane mogą być elementem ćwiczeń lub zadaniem sprawdzającym. 

Unikalną cechą zestawu jest dostępność ilustracji w trzech różnych wersjach:

- ilustracji bazowych,

- ilustracji wraz z opisem,

- ilustracji do przeprowadzenia ćwiczeń sprawdzających wiedzę uczniów.

 

Multimedialne ilustracje do biologii

Zestaw 864 najpotrzebniejszych ilustracji z biologii do prowadzenia ciekawych zajęć z uczniami w klasach 5-8.

Zakres tematyczny ilustracji obejmuje m.in. tkanki roślinne i zwierzęce, budowę komórki, bakterie, wirusy, pierwotniaki, glony, grzyby, porosty, paprotniki, rośliny nasienne, łańcuchy DNA i RNA, systemy korzeniowe, układy i narządy zmysłów człowieka i wiele więcej!

Zobacz w sklepie

 

Multimedialne ilustracje do fizyki

Zestaw 192 najpotrzebniejszych ilustracji z fizyki do prowadzenia ciekawych zajęć z uczniami w klasach 7-8.

Zakres tematyczny ilustracji obejmuje m.in. elektrostatykę, magnetyzm, mechanikę, optykę, termodynamikę, drgania i wiele więcej!

Zobacz w sklepie

 

Multimedialne ilustracje do chemii

Zestaw 39 najpotrzebniejszych ilustracji z chemii do prowadzenia ciekawych zajęć z uczniami w klasach 7-8. 

Zakres tematyczny ilustracji obejmuje m.in. substancje i ich właściwości, budowę materii, węglowodory, wodorotlenki kwasy i wiele więcej!

Zobacz w sklepie

 

Z bonem 500+ dla nauczyciela otrzymasz rabat

Tylko do 7 grudnia przy zakupie bonu 500+ dla nauczyciela oferujemy dodatkowy rabat na zestawy ilustracji przedmiotowych. Zestawy można wybrać na etapie konfiguracji zamówienia - po zakupieniu bonu. Szczegóły promocji dostępne są na blogu, a zestawy już teraz można sprawdzić w sklepie.

 

Multimedialne ilustracje - przejdź do sklepu online

0
Udostępniono