KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Znów można wyjść do lasu i zaplanować majowe wycieczki terenowe! Jeżeli masz w domu małych odkrywców, zadbaj o odpowiednie wyposażenie badawcze. Niech każda wyprawa będzie dla nich nową przygodą i możliwością zbadania kolejnych tajemnic przyrody.


 Spokojny spacer w lesie dla najmłodszych może nie być tak atrakcyjny. Dlatego do plecaka obok niezbędnych rzeczy, zapakuj także kilka narzędzi, które zmienią zwykłe wyjście w prawdziwą przygodę!

Dzieci bardzo szybko zaczynają interesować się owadami. Te małe żyjątka w różnych kolorach i o różnej budowie ciała latają wokół nich i wydają dziwne dźwięki. To wystarczy, aby wzbudzić ciekawość niejednego małego odkrywcy. Zaopatrzona w odpowiednie akcesoria zadbasz, aby odkrywanie tajemnic tego świata odbywało się w komfortowy i bezpieczny sposób.

 

Polecane pomoce na majowe wycieczki

⇒ Worek entomologa - wypraw się na poszukiwanie owadów (405-5057)

Worek entomologa zapewnia wszystkie niezbędne akcesoria, aby umożliwić dziecku samodzielne badanie świata owadów!

Różnej wielkości pojemniki wyposażone w szkła powiększające ułatwią bezpieczną obserwację owadów z bliskiej odległości. Dla tych, co mają większe opory przed dotykaniem ich palcami, mamy w zestawie też specjalne chwytaki i szczypce. Nie zapomnieliśmy też o notesie, aby zapisywać lub rysować poznane okazy.

 

⇒ Minimikroskop przenośny LED 120x (420-2342)

Niewielkich rozmiarów mikroskop o dużych możliwościach! Ten kieszonkowy sprzęt optyczny oferuje powiększenie badanych okazów aż o 120 razy i do tego ma 2-krotny zoom. Dodatkowo zapewnia dobre podświetlenie, dzięki wbudowanej lampce LED. Dzieci będą zachwycone, mogąc obserwować przyrodę z tak dużą dokładnością.

Mikroskop jest łatwy w użyciu. Nie potrzebuje zasilania sieciowego - wystarczy jedna bateria, dlatego świetnie sprawdza się podczas zabaw terenowych. 

 

⇒ Duża kolorowa lupa (420-2305)

Lupa to podstawowe wyposażenie badacza - każdy to wie! Dla dzieci proponujemy wersję trochę większą niż standardowa, dzięki czemu łatwiej im będzie namierzyć obserwowany obiekt. Lupa jest lekka, solidna i ma wygodny, wyprofilowany uchwyt, dostępna jest też w kilku żywych kolorach. 

Jest to bezpieczny przyrząd dla dzieci już od 3. roku życia. Zastosowane wysokiej jakości plastikowe szkło powiększa czterokrotnie a rozkładana podpórka dodatkowo ułatwia obserwację.

 

⇒ Przenośny pojemnik do obserwacji (420-5060)

Jeżeli od najmłodszych lat uczysz dziecko szacunku do przyrody, koniecznie wyposaż malucha w ten przenośny pojemnik. Uchylne klapki pokrywki są wentylowane, dzięki czemu złapany do obserwacji owad będzie czuł się komfortowo.

Pojemnik jest w lekki, wykonany z tworzywa bez szklanych elementów. Zamykane zatrzaskowo klapki dbają o bezpieczeństwo zarówno obserwującego, jak i obserwowanego.

 

⇒ Studio podsłuchiwania owadów (420-5090)

Wiemy już jak owady dokładnie wyglądają, co to za dziwne dźwięki? Za pomocą mobilnego studia z dołączonymi słuchawkami, mały odkrywca może wyraźnie podsłuchać tych fascynujących odgłosów.

Studio wyposażone jest też w lupkę. Działa na baterie, więc możesz je zabierać na piesze wycieczki do lasu.

 

0
Udostępniono