KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Zrób z dzieckiem Kupony Domowo-PrezentoweCzy znasz prezent, który pobudza do małych gestów miłości, rozwija wrażliwość i empatię i sprawia duuuuużo radości? Nie? To poznaj Kupony domowo prezentowe. Dziecko może dać je tacie, mamie, babci, dziadkowi, czy cioci, mama może dać dziecku tak samo jak ciocia czy dziadek. Ten, kto daje Kupony domowo-prezentowe jest ich realizatorem. Zobacz i sprawdź, jak działają.

 

Atmosfera głębokich więzi daje się wyczuć już w progu takiego domu. Jest on oazą, miejscem najbezpieczniejszym, gdzie jest miłość i zrozumienie. Oczywiście, gdy dzieci po okresie testowania granic wytrzymałości najbliższych, same nie mają jeszcze takich umiejętności i nawyków. Jak pomóc im w tej trudnej szkole życia? Można zacząć np. od naszych kuponów.

Kupony Domowo-Prezentowe

Gdy mama chce je PODAROWAĆ synkowi, to wybiera kartę tytułową np. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka albo wypełnia kartę blanco „z okazji urodzin Karolku”. Następnie wybiera z naszego zestawu takie prezenty, które potrafi i chce zrealizować z Karolem. Będzie to wspólne puszczanie latawca, egzemplarz wybranej przez niego książki, czy wspólne pieczenie jego ulubionego ciasta? Jeśli Karolek ma oryginalne zainteresowania, to mama może wypisać dodatkowe wolne karty np. wyjście na wystawę o dinozaurach, wspólne wykonanie modelu małego statku żaglowego, puszczenie mini balonu własnej roboty, czy farbowanie włosów krepą na występ w szkolnym konkursie karaoke.

Kupony Domowo-PrezentoweKarolek może też DAĆ Kupony Domowo-Prezentowe tacie. Wtedy może z mamą albo dziadkiem wybrać te, które tacie się najbardziej spodobają i które jest w stanie zrealizować. Inną opcją może być pomoc dziadka w wykonaniu niektórych zadań np. koszeniu trawnika (zwłaszcza pierwszym), czy kupieniu biletu do kina, bo Karolek nie ma kieszonkowego. Sam je wycina, może dodatkowo ozdabia i wykonuje ładne opakowanie na kupony (by przerwały i nie pogubiły się do końca ich ważności).

Obdarowany może przyjść w dowolnym momencie i UMÓWIĆ SIĘ na wspólnie pasujący najbliższy termin REALIZACJI wybranego kuponu. Na przykład tata przyjdzie do Karolka, który dał mu Kupony Domowo-Prezentowe, że chce skorzystać z tego na mycie samochodu. Umawia się z Karolkiem na konkretny dzień i zostawia mu auto w odpowiednim miejscu albo jeszcze lepiej – razem decydują się na umycie samochodu, z czego mają wiele frajdy w słoneczny dzień i mogą aktywnie odpoczywać.

Etui do Kuponów Domowo-PrezentowychBy wykonać kupony pobierz nasz wzór TUTAJ

Pobierz wzór koperty z naszego Kącika plastycznego, wydrukuj go pomniejszonego na 70% (opcje wydruku), wytnij, odcinając boczne skrzydełka do sklejenia. Wtedy wzór można wyciąć idealnie, nawet 2 razy z jednego arkusza pianki, która doda trwałości i elastyczności etui na Kupony. Potem jeszcze tyko zszyj boki koperty, ćwicząc manualnie. By było łatwiej szyj bezpieczną igłą (zaokrąglony koniec, wykonane z tworzywa – nie da się nimi pokłuć), a otwory możesz nakłuć szydłem lub moim ulubionym zestawem Nakłuwanek z kartami, gdzie szydło masz w komplecie z grubą filcową podkładką. Zszytą kopertę można jeszcze ozdobić i … gotowe!!!

Daj nam jeszcze tylko znać, jakie zastosowanie Kuponów Domowo-Prezentowych znaleźliście w waszej rodzinie i jakie były efekty.

Do wykonania naszych kuponów wykorzystaliśmy:

Brystol 160 g nr kat. 300-25**
Obcinarka do papieru
Folia piankowa gruba A4 - 20 arkuszy nr kat. 300-3910
Komplet do nakłuwanek z kartami nr kat. 570-4011
Szydło do nakłuwanek - 7 cm nr kat. 570-4001
Sznureczek ozdobny lub mulina, kordonek
Igły bezpieczne plastikowe - krótkie - 32 sztuki nr kat. 010-1955
Wstążka satynowa 3,5 mm - 30 m

0
Udostępniono