KONTAKT 52 32 47 800

Twoja skarbnica codziennej inspiracji

Recenzje użytkowników

Zachęcaj dzieci do odkrywania tajemnic przyrody niedostępnych gołym okiem. Własny zestaw preparatów pomoże zrozumieć budowę komórkową roślin i zwierząt, rozwijając zainteresowania naukowe i ułatwiając zrozumienie zagadnień poruszanych na lekcjach biologii.

Nauka matematyki przy pomocy maty aktywności w prosty sposób zaangażuje uczniów, wprowadzając elementy ruchowe, rywalizację i zabawę. Możliwość prowadzenia różnorodnych rozgrywek sprawia, że długo się nie znudzi i ułatwi zrozumienie różnych zagadnień arytmetycznych.

Gry karciane to sprawdzony sposób na angażującą naukę i zabawę. Dzieci chętnie porządkują pary, układają sekwencje, zdobywając przy tym nową wiedzę i umiejętności.

Nauki ścisłe nie muszą być nudne i trudne! Zestaw aktywności STEM przygotowany został specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Kolorowe elementy i wciągające zadania, zachęcą maluchy do odkrywania nowych zjawisk fizycznych i rozwijania kluczowych umiejętności.

Świat owadów można poznawać nawet siedząc w domu! Recenzowane dwa zestawy krok po kroku prezentują cykle rozwoju najpopularniejszych przedstawicieli - biedronki i pszczoły.

Nauka geometrii płaskiej za pomocą kolorowych figur szybko zafascynuje dzieci, wciągając je do nauki i zabawy w układanie nowych wzorów.

Drewniane klocki w żywych kolorach zachęcają dzieci do wznoszenia nietypowych konstrukcji, rozbudzają kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.